trende

İstanbul sandalye Kiralama

15.12.2020
1.077
İstanbul sandalye kiralama
Sandalye kiralama
İstanbul sandalye Kiralama
5/5 - (17 votes)

İstanbul Malzeme kiralama, sandalye kiralama, catering malzeme ve ürünleri kiralama sitemize hoş geldiniz.
İstanbul içerisinde 2004 yılında düğün organizasyonu ve catering hizmetlerinde malzeme yetersizliği ve organizasyon malzemelerinin pahalı olması sebebi ile malzeme ve ekipman kiralama hizmetine başlayan firmamız zaman ile malzeme hizmetini ve çeşidini arttırmıştır.

Günümüzde hem organizasyon hem de malzeme kiralamadaki sınırları zorlayarak 5000 kişilik davetli topluluğuna yetecek kadar organizasyon, sandalye kiralama ve catering malzemesine ulaşmıştır.

Aşağıda belli başlı kiralama yapılan ürünleri görebilirsiniz. Bunun dışında kiralamayı düşündüğünüz her türlü üründe firmamız ile irtibata geçebilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

Düğün törenlerinizde sandalye ve masa süsleme organizasyonları ile birlikte masa üstü çiçek parteli ve şamdan çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. 24 çeşit renkte sandalye süslemesi yapılabilmektedir.

Hayal ettiğiniz tüm renklerde sandalye süslemesi yapılmaktadır.

İstanbul Sitemizden kiralayabileceğiniz ürünlerin tamamı kendi ürünlerimizdir. Firmamız organizasyon firmalarına malzeme ve ekipman tedariği yapan bir firma olmakla birlikte kendi bünyesindeki ürünleri müşterilerine kiralamaktadır.

Firmamızdan kiralama yapacağınız ürünler hakkında fiyat bilgisi almak için iletişim telefon bilgilerinin yanı sıra bize ulaşın formumuzu da doldurarak kiralama ile ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

Sizlere en kısa zamanda en uygun fiyat ve anlatım ile kiralama hakkında bilgi verilecektir.

İstanbul genelinde her türlü masa , sandalye , bistro masa , masa ve sandalye örtüsü kiralama , palmiye soba , ve her türlü organizasyon ekipmanı kiralaması yapılmaktadır.

Gold Napolyon sandalye kiralama

Organizasyon işlerinize kullanacağınız şık ve kaliteli Napolyon Sandalye. 15 Yıldır organizasyon sektöründe hizmet verdiğimiz ve birçok organizasyonlara sandalye kiraladığımız için edindiğimiz tecrübeye göre organizasyonlarda en çok tercih edilen sandalye Napolyon ve Tiffany Sandalye olmuştur.

İki sandalye modeli de oldukça şık ve kaliteli sandalyelerdir lakin gözlemlerimize göre Napolyon sandalye biraz daha ön plana çıkıyor.

Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak Napolyon sandalyeden farklı modeller sunmak istedik. Gold Napolyon sandalye, Gümüş Napolyon sandalye, İnci Beyazı Napolyon sandalye, Eskitme Model Napolyon sandalye sunduğumuz gibi bu modellere bir yenisini daha ekledik .

Organizasyonlarınızda şık bir Napolyon sandalye modeli olacağını düşündüğümüz, oldukça şık, kaliteli ve gösterişli bir model olan Şeffaf Napolyon sandalyesini de sizlere organizasyonunuzda kiralamanız için sunmaktayız.

Şeffaf sandalye kiralama

Sizlerde yeni Napolyon sandalye modelimiz olan Şeffaf plastik Napolyon sandalyesini organizasyonlarınıza kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gümüş Napolyon sandalye kiralama

Toplu etkinlik ve organizasyonlarda ihtiyaç duyulan bir diğer hizmeti de Gümüş Napolyon Sandalye Kiralama hizmetidir.

Gümüş Napolyon sandalyeler şıklığı, verdiği oturma rahatlığı, istiflenme avantajı gibi bir çok konuda müşterilerin dikkatini çektiği için tercih edilmektedir.

Bizler de sunduğumuz bu hizmetle son model ve en yeni ürünleri konseptimizde bulundurarak yenilikçi ve modern hizmet anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren ekibimiz, sizler için sunduğu etkili hizmet seçenekleri ile dikkat çekmeye ve fark yaratmaya devam ediyor.

Kiralama ihtiyacınıza uygun olarak çeşitli sandalye seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bunlar arasında Gümüş Napolyon sandalye daha çok gösterişsiz olmasına rağmen şık yapısı ile dikkat çeker.

Kiralama hizmetlerini kurumsal bir firmadan yapmanız halinde herhangi bir sorun yaşamadan çok rahat bir şekilde seçenekleri kullanmanız söz konusu hale gelir.

Siyah Napolyon Sandalye kiralama

Bunun yanında masa kiralama alanında da bütçenize uygun bir paketle tamamladığınızda Siyah Napolyon Sandalye kiralama organizasyonunuzu hem cebinize uygun hem de içinize sinen nitelikte gerçekleştirmiş ve davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olmuş oluruz.

Tonet sandalye kiralama

Tonet sandalye kiralama olarak, Fuar, festival, davet ve tüm organizasyon etkinlikleriniz için tonet sandalye rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ekipmandır.

Firmamız tonet sandalye kiralama hizmeti ile sizlere katkı sağlamaktadır.

Renk ,ebat ve tasarım bakımından çeşitlilik gösteren ürün sağlam ayak yapısı ile oldukça tercih edilmektedir.

Ev, bahçe ,ofis dekorasyonlarında da talep edilen ekipmanlardan biri olan tonet sandalye cafe ve restaurantlarda da karşımıza çıkmaktadır.

Tonet sandalye kiralama hizmetimiz kapsamında bu ürünü sizlere sunmaktayız. En sık kullanılan sandalye çeşitlerinden biri olarak işlevselliği ile de rağbet görmektedir.

Hazeran sandalye kiralama

Düğün, nikah, nişan, söz gibi birçok organizasyonda sıkça rağbet gören Hazeran sandalye kiralama modelleri organizasyonlarda sıkça kullanılan sandalye modelleri arasındadır.

Minder kiralama

İstanbul’un en büyük Minder kiralama sitemize hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden her türlü organizasyonunuz için kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Düğün organizasyonu yada sünnet organizasyonları da yapan firmamız hem bu tür eğlence gösterilerinde a dan z ye her türlü organizasyon hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nostalji sandalye kiralma

Düğün, doğum günü, sünnet, nişan, protokol gibi organizasyonlarda sandalye kiralama hizmetimiz tercih edilir. Nostalji sandalye kiralma çeşitlerini organizasyon türünüze sizler seçebilirsiniz.

Bar taburesi kiralama

BAR TABURESİ KİRALA: Bar Taburesi Kirala’ma için bizleri arayınız. Ahşap Bar Tabure’lerimiz ile davetlerinize renk katmaya ne dersiniz? Siyah ve Beyaz Ahşap BAR TABURESİ KİRALAMA için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bar masası kiralama

Bar masası kiralama: Düğün, davet, kokteyl, nişan, kına vb. her türlü organizasyonlarınız kiralık bar masası hizmetimizle ihtiyaç yükünüze ortak olmaktayız.

Yaşamımızın her alanında yer edinmiş masalar organizasyonlarınız için de ciddi derecede önem taşımaktadır.

Konuk sayınız fazla ise ve alandan tasarruf etmek istiyorsanız bar masalarının size çok yardımı olacaktır.

Bu noktada Bar masası kiralama organizasyonu olarak size kiralık bar masası hizmeti vermektedir.

Satın almak yerine kiralayarak daha ekonomik bir şekilde organizasyonlarınız masa ihtiyacını halledebilirsiniz.

Oturma grubu kiralama

İstanbul Oturma grubu kiralama olarak her türlü organizasyonlarınız için oturma grubu kiralama ve ulaşım kurulum hizmeti vermekteyiz.

İstanbul kiralık oturma grubu olarak üç kişilik arkalıklı bir kanepe ve arkalıksız bir, iki veya üç kişilik bir puf düzenlenip sehpa eklenerek takım oluşturulur.

Hilton sandalye kiralama

İstanbul genelinde SANDALYE KİRALAMA başlığımız altında Hilton sandalye kiralama hizmetleri için en uygun teklifi firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hilton sandalye kiralama hizmeti en iyi bizden alabilirsiniz.

Seminer sandalyesi kiralama

Seminer sandalyesi kiralama olarak, seminer Sandalye halk arasındaki ismi ile toplantı , seminer , konferans , kolçaklı yada kolçaksız sandalye kiralama için en uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz.

Neden Seminer sandalyesi kiralamalısınız ; Seminer sandalyesi yada toplantı sandalyesi olarak adlandırılan bu sandalyeler amacı dışında farklı amaçlar için kullanıldığında hem göze hoş görünmez hem de yapılan kaliteli hizmeti sekteye uğratır.

Her kiralanan sandalyenin kiralama amacına göre hizmet etmesi gereklidir. Kiralanan form sandalye renk ve görüntü olarak dahi yapılan organizasyonunuza şekil ve mana vermektedir.

80×180 masa kiralama

6 Kişilik Dikdörtgen Masa Kiralama: 80×180 cm ölçülerinde, 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

70×120 masa kiralama

70X120 PLASTİK MASA (BEYAZ ) İncelediğiniz plastik masa modeli demonte ayaklı ve ara kayıt sayesinde olası esnemelerin önüne geçilmektedir.

70x120x75h ölçülerinde üretilen plastik masa 11.000gr ağırlığındadır.

40lık konteynıra 450 adet sığmakta ve 1 tıra 570 adet sığmaktadır.

Renkleri : Beyaz , kırmızı, hardal, k.yeşil

Lounge Grup Loca (10 Kişilik) Detayları;
10 Kişilik Lounge Oturma Grubu ( salon tipi oturma grubu )

Oturma Grubu Detayı Aşağıdaki şekillerden biri olabilir.

Lounge group loca kiralama

Koltuk Kiralama | Kiralık Oturma Grubu | İstanbul Organizasyon Malzemeleri…
Organizasyonlarınıza konfor ve şıklık katabileceğiniz lounge group setimizin fiyatları için fotoğrafa tıklayınız.

Kokteyl, Açılış ve Düğün davetlerinde oturma grubu olarak kullanılmaktadır.
Beyaz deri oturma grupları

SEÇENEK DÜĞÜN ORGANİZASYONU
 • Gelin arabası süslemesi | 300 sandalye süslemesi | 2 adet konfeti
 • Gelin masası çiçeği ve gelin masası süslemesi | 3 adet volkan gösterisi
 • 2 adet 25 li havai fişek toplam 50 atım | 4 adet Düğün pastası volkanı
 • Balon giriş tagı ve tüllerden giriş yolu süslemesi
Sandalye Kiralama Resimleri

Tüm İSTANBUL genelinde her türlü masa , sandalye , bistro masa ve her türlü organizasyon ekipmanı kiralaması yapılmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
İstanbul sandalye kiralama Hizmeti

İstanbul Masa Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizi vakit kaybetmeden çevrimiçi satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz denenmiş temizlikten geçmiş ürünler olup herhangi bir problem olmadan sizere teslim edilir. İstanbul’un her ilçesine en kaliteli hizmetlerimizii en başarılı şekilde sağlayabiliyoruz.

İstanbulun Her Yerine Masa Sandalye Kiralama Nakliye Kurulum Dahil Söz, Nişan, Doğum Günü. Kiralık Çok Çeşitli Ürünler Masalar, Sandalyeler, Kokteyl masaları, Şemsiye, Isıtıcı.

Neler Kiralayabilirsiniz

En ucuz fiyat garantisi ile hemen İstanbul Masa Sandalye Kiralama kiralama kiralama randevunuzu oluşturun. Müşteri destek hattımız ile İstanbul Masa Sandalye Kiralama kiralama ve dilediğiniz yüzlerce ürün ile müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Firmamız, etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Farklı kategorilere hitap eden, birbirinden özel kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Masa sandalye kiralama hizmetimizde bunlardan biridir. İhtiyaçlarınız ve organizasyonlarınız doğrultusunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal, kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Organizasyonlarınız dahilinde, konseptinize uyumlu ekipmanlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Açık hava ya da kapalı ortamlarda, düzenlediğiniz her türlü etkinlik için, masa sandalye ihtiyacı bulunmaktadır.

Bu işi biz görev edinerek, konseptinize uyumlu masa sandalye ve talebinize göre süsleme hizmetinize, sizlere sunmaktayız. Masa ve sandalye ürünlerimizi, sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve konseptinize uyumlu ürünü seçebilirsiniz.

Dilerseniz, ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Sağlam ve kullanılışlı masa sandalye ürünlerimizin, farklı modelleri mevcuttur.

Ayrıca, farklı kategorilere hitap eden, ürünlerimizde bulunmaktadır. Tecrübeli ekibimiz, siz değerli müşterilerine her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve birinci sınıf bir kiralama hizmeti için, en doğru adres firmamızdır. Sizlerde kiralık masa sandalye ve her türlü kiralama hizmetlerimiz ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Modern Çağın Organizasyon İhtiyacı Masa Ve Sandalye Kiralama
✅ Plastik Masa Sandalye Kiralama ✅ Tiffny Sandalye Kiralama ✅ Bistro Masa Kiralama ✅ Napolyon Sandalye Kiralama ✅ Pleksi Masa Kiralama ✅ Ahşap Masa Sandalye Kiralama

İstanbul Adalar sandalye kiralama, İstanbul Arnavutköy sandalye kiralama, İstanbul Ataşehir sandalye kiralama, İstanbul Avcılar sandalye kiralama, İstanbul Bağcılar sandalye kiralama fiyatları| İstanbul Bahçelievler sandalye kiralama, İstanbul Bakırköy sandalye kiralama, İstanbul Başakşehir sandalye kiralama, İstanbul Bayrampaşa sandalye kiralama, İstanbul Beşiktaş sandalye kiralama, İstanbul Beykoz sandalye kiralama, İstanbul Beylikdüzü sandalye kiralama, İstanbul Beyoğlu sandalye kiralama, İstanbul Büyükçekmece sandalye kiralama, İstanbul Çatalca sandalye kiralama, İstanbul Çekmeköy sandalye kiralama, İstanbul Esenler sandalye kiralama, İstanbul Esenyurt sandalye kiralama, İstanbul Eyüpsultan sandalye kiralama, İstanbul Fatih sandalye kiralama, İstanbul Gaziosmanpaşa sandalye kiralama, İstanbul Güngören sandalye kiralama, İstanbul Kadıköy sandalye kiralama, İstanbul Kağıthane sandalye kiralama, İstanbul Kartal sandalye kiralama, İstanbul Küçükçekmece sandalye kiralama, İstanbul Maltepe sandalye kiralama, İstanbul Pendik sandalye kiralama, İstanbul Sancaktepe sandalye kiralama, İstanbul Sarıyer sandalye kiralama, İstanbul Silivri sandalye kiralama, İstanbul Sultanbeyli sandalye kiralama, İstanbul Sultangazi sandalye kiralama, İstanbul Şile sandalye kiralama, İstanbul Şişli sandalye kiralama, İstanbul Tuzla sandalye kiralama, İstanbul Ümraniye sandalye kiralama, İstanbul Üsküdar sandalye kiralama, İstanbul Zeytinburnu sandalye kiralama fiyatları…

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Ahmet dedi ki:

  Masa sandalye kiralama ve organizasyon için çok yardımcı oldular. Her konuda istediğimiz gibi olmasını sağladılar. İşlerinin hakkını veriyorlar. Gözünüz asla arkada kalmıyor.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, istediğiniz işleminizi halledebildiğimize çok sevindik. iyi günler diler tekrar bekleriz.

Whatsapp
Engin Karatay
Engin Karatay
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?