trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
5/5 - (3 votes)

İstanbul Masa sandalye kiralama olarak, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Ne zamandan beridir bu işi yapıyorsunuz?

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?

İstanbul Masa sandalye kiralama olarak, bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Organizasyon hizmetleriniz için davetli sayısı sınırı var mı?

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Ekibinizin tümü bu iş için mi yer alıyor?

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.

Neden Sizin Firmanızı Seçmeliyiz?

Masa SAndalye kiralama olarak, Günümüz şartlarında hem uygun fiyatlı hemde işini bilen bir ekiple çalışmak en mantıklısıdır. Bizde işimizin bilinciyle ve yaptığımız işlerle kendimizi kanıtlamış bir firma konumunda olduğumuzdan size en iyi hizmeti sunabileceğimiz için bizi tercih etmelisiniz.

Sadece İstanbul Civarında mı Organizasyon Yapıyorsunuz?

Genellikle İstanbul ve çevresinde organizasyon işleri yapıyoruz. Teklif gelmesi halinde İzmit, Adapazarı, Kocaeli, Bursa vs. gibi İstanbul iline yakın yerlerde de organizasyon yapabiliriz

Whatsapp
Engin Karatay
Engin Karatay
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?